×

Haberler

​MANUEL TERAPİ
Manuel terapi, akut veya kronik ağrıyı azaltmak, eklemlerin, yumuşak dokuların ve kasların hareketliliğini iyileştirmek için uygulamalı terapiye dayanan klinik bir yaklaşımdır.
​MİGRENLE BAŞA ÇIKMANIN DOĞAL YÖNTEMLERİ
Migren kadınlarda erkeklere oranla daha sık görülen, çoğunlukla ataklar halinde gelişip baş ağrısına neden olan ve kişinin yaşam kalitesini ciddi oranda düşüren nörolojik bir rahatsızlıktır. Migrenle başa çıkmanın doğal yöntemlerini öğrenmek için önerilerimize vakit ayırın…
’LATENT ASİDOZ’’ KRONİK HASTALIKLARIN TEMELİNDE YATAN NEDEN
Eğer şimdi söyleyeceklerimize vereceğin cevapların çoğu ‘’EVET’’ise; hastalıkların temelinde yatan gizli tehlike ‘’LATENT ASİDOZ’’ ile karşı karşıya olabilirsin…
AKUPUNKTUR İLE İNFERTİLİTE TEDAVİSİ
İnfertilite yani kısırlık tedavisinde, medikal tedavilere ek olarak uygulanan akupunktur, doğurganlığı geri kazandırmada başarılı bir tedavi olarak kabul edilmektedir.
Akupunktur Nedir ?
Akupunktur latince kökenli bir kelimedir. İğne anlamına gelen “acus” ve batırmak anlamındaki “punctus” kelimelerinin biraraya getirilmesiyle oluşmuştur.
AKUPUNKTURDAN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANMAN İÇİN YAPILMASI GERKENLER
Akupunktur tedavisine gelirken, dikkat etmen gerekenleri senin için özetledik
BESLENMEDE YENİ YAKLAŞIM; BİLİNÇLİ YEME ALIŞKANLIĞI ( MINDFUL EATING )
Mindful beslenme, yediklerimizin bedenimizi, duygularımızı, düşüncelerimizi ve motivasyonumuzu nasıl etkilediği ile ilgili farkındalık geliştirmektir.
BIOSCAN NEDİR
Bioscan Analizi, bütünsel vücut tarama sistemi olarak da adlandırılan özel bir check up programıdır.
COVID 19 PANDEMİSİNDE OZON TEDAVİSİNİN ETKİLERİ
Ozon terapi ile vücudunun antioksidan kapasitesini ve savaşcıl gücünü arttırarak, hastalık etkeni patojen mikroorganizmalara karşı güvende olabilirsin...
COVID-19’UN UZUN DÖNEM ETKİLERİ
Bugüne kadar milyonları enfekte eden Covid 19 virüsü, hastalığı hafif atlatanlarda bile uzun dönem etkileri ile endişe kaynağı olmaya devam ediyor.
DİYABET ( ŞEKER HASTALIĞI )
Tüm dünyada diyabet hastalığı her geçen gün daha da artmaktadır. Akupunktur diyabet ve komplikasyonlarının tedavisinde de etkili bir tedavi yöntemidir.
GLUTATYON
Günlük hayatımızdaki stres, yetersiz ve dengesiz beslenme, hava kirliliği, sigara ve alkol kullanımı gibi faktörler; vücudumuzda serbest radikaller olarak adlandırılan zararlı moleküllerin oluşmasına neden olur.